Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas mākslas skolā – absolventu darbu izstāde

Valkas mākslas skolā ar labiem panākumiem noslēdzies mācību gads. Šobrīd ikvienam ir iespēja iepazīties ar absolventu veikumu – mākslas skolas pirmajā stāvā ir apskatāma apjomīga darbu izstāde “Portreti”.

Izstāde liek aizdomāties un rada izbrīnu – cik dažādās tehnikās un manierēs var pasniegt šķietami līdzīgu uzdevumu. Aplūkojot darbus, ir redzams katra autora unikālais rokraksts, izpildījums un sava īpašā interpretācija. Divu vienādu darbu nav. Izstāde ir kā atskaites punkts aizvadītajam mācību gadam un būs apskatāma visu vasaru.

Absolventu darbu izstādes jau kļuvušas par tradīciju. Arī šis gads nav izņēmums – izstāde “Portreti” tika atklāta aizvadītajā piektdienā, kad Valkas mākslas skolā svinēja 30. izlaidumu. Pēc profesionālās ievirzes izglītības programmas apguves izglītojamie saņēma valsts atzītu profesionālās ievirzes izglītību apliecinošu dokumentu (profesionālās ievirzes izglītības apliecību) Ministru kabineta noteiktajā kārtībā. Šajā mācību gadā skolu absolvēja 30 audzēkņi – 18 vietējie un 12 bērni, kas apmeklēja tā saucamo igauņu grupu, tajā mācās audzēkņi no Valgas pašvaldības.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.