Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas komandas dalībnieki demonstrē treniņos iegūtās prasmes un veiklību

Valkas komandas treneris Jānis Ķēbers ir gandarīts par jaunajiem komandas dalībniekiem, uzcītīgajiem puišiem no Ukrainas kara bēgļu ģimenēm – Antoniju Maršalu ar viņa uzticamo draugu japāņu hinu Reksu (no labās) un Mihailu Tiniakovu ar metisu Džerri – un viņu pirmajiem gūtajiem sportiskajiem sasniegumiem. Foto: No personīgā arhīva

Aizvadītajā svētdienā, 11. septembrī, treniņu laukumā Valkā notika vietējās sacensības suņu daudzcīņā. Sportiskajā pārbaudījumā piedalījās ne tikai valcēnieši, sportisti no Kārķu un Ērģemes pagasta, bet arī no kaimiņpilsētas Valgas, Valmieras, Pļaviņām un Rīgas – kopumā 26 dalībnieki.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Treneris Jānis Ķēbers ir gandarīts, ka pakāpeniski jaunās paaudzes sportisti kopā ar saviem četrkājainajiem draugiem uzsāk startus jau profesionāļu grupā, gūstot pirmos panākumus.

Šajās sacensībās jaunākajā profesionālajā grupā kārķēnietis Jānis Galzons ar beļģu aitu suni Kostu kopvērtējumā ieguva 1. vietu. Savukārt valcēniete  Patrīcija Iļjina ar Kaukāza aitu suni Habibu kopvērtējumā izcīnīja godpilno 2. vietu. Treneris slavē arī valcēnieti Amandu Albergu, kura ar metisu Eiru, 1. etapā ieguva  2. bet 2. etapā – 3. vietu. Savukārt ērģemiete Evelīna Ruņģe ar vācu aitu suni Mailo, kura pirmo reizi startēja profesionāļu grupā, 3. etapā ieguva 3. vietu.

Vecākajā profesionāļu grupā nepārspējams bija pats J. Ķēbers ar ilggadējo draugu un kompanjonu Austrumeiropas aitu suni Redo.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iesācēju grupā uzslavas pelnījusi Valkas pagasta iedzīvotāja Inga Anže, kura sacensībās startēja gan ar vācu aitu suni Dairu, gan arī labradoru Sāru. Inga kopā ar Dairu kopvērtējumā ieguva 1. vietu, bet ar Sāru – 2. vietu. Savukārt valcēnietis Nauris Konstants ar amerikāņu pitbulterjeru Taisonu kopvērtējuma palika trešie.

Mazo augumu, kas skaustā sasniedz 40 centimetrus, suņu grupā apsveicamus rezultātus uzrādīja desmit gadus vecais ukraiņu puisis Antonijs Maršala, kurš pārbaudījumus veica kopā ar japāņu hinu Reksu. Šajā grupā valcēniete Nataļja Boša ar Džeka Rasela terjeru Bosu ieguva 2. vietu, bet 13 gadus vecais ukraiņu puisis Mihails Tiniakovs ar metisu Džerri 2. etapā ieguva 3. vietu, bet 3. etapā – 1. vietu.

“Abi ukraiņu puiši – Antonijs un Mihails – bija tik laimīgi par sasniegumiem sacensībās. Viņi ir malači,” slavē Valkas komandas treneris Jānis Ķēbers, kurš trenē četrkājainos sportistus – suņus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ikdienā treneris strādā novada Sociālajā dienestā par šoferi. Veicot darba pienākumus, J. Ķēbers bija iepazinies ar Ukrainas kara bēgļu ģimenēm, kuras Valkā ieradušās ar saviem uzticamajiem četrkājainajiem draugiem. Vārds pa vārdam, un abi puiši sākuši apmeklēt treniņus. 

Sacensībās piedalījās arī pārējie Valkas komandas dalībnieki – Olga Kaļiņina, Guntars Broks, Dāvids Liepiņš, Ieva Auziņa, Stefans Edgars Kopels un Inese Maļceva. Šoreiz starti viņiem nebija tik veiksmīgi. J. Ķēbers uzskata, ka panākumi neizpaliks, vien cītīgi jāpiedalās treniņos.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.