Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas Grupu mājas iemītnieki saņem dāsnu dāvinājumu

Foto: Roberts Johansons

Ceturtdien, 9.decembrī, Grupu mājā, Tālavas 33 ar dāvanām  ieradās “Rezidence Pērnavas 41” pārstāve Kristīne Purmale. Valkas Grupu mājai tika uzdāvināti jauni krēsli un projektors, bet Sociālai mājai divas veļasmašīnas.  

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ņemot vērā to, ka Ziemassvētki ir dāvināšanas un došanas laiks, arī mēs “Rezidence Pērnavas 41” atsaucoties uz  Valkas novada pašvaldības priekšsēdētāja Venta Armanda Kraukļa aicinājumu palīdzēt grupu dzīvokļu iedzīvotājiem un sociālā aprūpes centra iedzīvotājiem vēlamies dāvināt lietas, kas šo cilvēku dzīvi un ikdienas soli padarītu vieglāku. Mēs vēlamies dalīties labajā, ne tikai ar domām, bet arī ar darbiem, tiem kam šāda veida atbalsts ir nepieciešams un ir ļoti nozīmīgs,” Stāsta Kristīne.  

“Mums šodien ir liels prieks saņemt šīs mantas, jo tās bija mums ļoti nepieciešamas, lai varētu iedzīvotājiem pasniegt nodarbības sociālās rehabilitācijas ietvaros, un ņemot vērā, ka cilvēki ir ar garīga rakstura traucējumiem, šī rehabilitācija ir vieglāk uztverama uzskates veidā, tieši tādēļ šis projektors mums ir ļoti nozīmīga dāvana, par kuru mums ir ļoti liels prieks,” stāsta grupu dzīvokļu centra vadītāja Indra Krūkliņa. 

Informāciju un bildes sagatavoja: Roberts Johansons, Valkas novada pašvaldības elektronisko plašsaziņas līdzekļu speciālists

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.