Valkas futbolistiem uzvara viesos

Uzvaru Latvijas futbola čempionāta trešās līgas Ziemeļu zonas spēlē piektdien, 8.oktobrī, izcīnīja Valkas futbolisti, kas viesos ar 6:3 (3:1) pārspēja “DSVK Traktors” vienību.

Laukuma saimnieki izvēlējās spēlēt no aizsardzības, ko jau devītajā minūtē izdevās uzlauzt Roberts Teters. 23.minūtē pret Teteru tika pārkāpti noteikumi pretinieku soda laukumā, Roberts pats devās izpildīt 11 metru soda sitienu, tomēr vārtsargs šoreiz izrādījās pārāks.

Tomēr jau pēc trim minūtēm valcēnieši rezultātu dubultoja ar Sanda Elvja Freimaņa precīzu sitienu. Vēl pēc divām minūtēm Roberts Teters panāca 3:0.

Līdz pārtraukumam laukuma saimnieki vienus vārtus atguva.

Otrā puslaika pirmajās desmit minūtēs guva divu vārtus, 48.minūtē 4:1 panāca Ivars Lukovskis, 55.minūtē savus trešos vārtus spēlē guva Roberts Teters. 72.minūtē 11 metru soda sitienu realizēja spēlējošais treneris Raivis Graņics, panākot jau 6:1.

Līdz spēles beigām laukuma saimnieki divus vārtus atguva, paglābjoties no pazemojoša zaudējuma.

Pēc 12 aizvadītām spēlēm FK “Valka” trešās līgas ziemeļu zonas turnīra tabulā ar 12 punktiem atrodas piektajā vietā.

Nākamo spēli valcēnieši aizvadīs 15.oktobrī, viesos tiekoties ar FK “Cēsis”, ar ko 29.augustā savā laukumā nospēlēja bezvārtu neizšķirtu.