Valkas futbolistiem sagrāve Madonā

Graujošu zaudējumu “Dali Dali” trešās līgas spēlē sestdien, 28.maijā, viesos piedzīvoja FK “Valka” vienība, kas Madonā ar 0:5 (0:4) piekāpās “Madona Kvarcs” futbolistiem.

Jau pašā spēles sākumā tās liktenis bija izšķirts, jo valcēnieši pirmajās 12 minūtēs kapitulēja trīs reizes. Pirmā puslaika izskaņā laukuma saimnieki guva vēl vienus vārtus, panākot jau 4:0.

Otrajā puslaikā valcēnieši veica vairākas spēlētāju maiņas, taču arī tās nespēja mainīt spēles gaitu un minūti pirms spēles beigām madonieši pielika treknu punktu Valkas komandas ciešanām, gūstot piektos vārtus.

Pēc divām aizvadītām spēlēm FK “Valka” bez izcīnītiem punktiem trešās līgas ziemeļu zonas austrumu grupā ieņem pēdējo, piekto vietu. Sezonas pirmajās divās spēlēs valcēnieši zaudējuši septiņus vārtus, kamēr pretinieku vārtos bumbu vēl nav raidījuši ne reizi.

Nākamo “Dali Dali” trešās līgas spēli Valkas komanda aizvadīs piektdien, 3.jūnijā, kad savā laukumā tiksies ar FK “Cēsis” vienību. Spēles sākums pulksten 19:30.