Valkas futbolisti sāk ar zaudējumu

Sestdien, 14. maijā, Valkas futbolisti sāka jauno “Dali Dali” trešās līgas sezonu, pirmajā spēlē savā laukumā ar 0:2 (0:2) piekāpjoties FK “Pļaviņas DM” vienībai.

Spēli abas komandas iesāka aktīvi, tomēr pamazām iniciatīvu pārņēma viesu komanda, arvien biežāk apdraudot valcēniešu vārtus.

Pirmos vārtus viesi guva spēles 37.minūtē, bet rezultātu dubultoja 43. Zaudējums varēja būt vēl lielāks, ja pirmajā puslaikā valcēniešus pāris reizes nebūtu glābusi vārtu konstrukcija.

Otrajā puslaikā FK “Valka” centieni mainīt spēles gaitu nevainagojās panākumiem, līdz ar to, jauno sezonu valcēnieši atklāja ar zaudējumu savu līdzjutēju priekšā.

Debiju Valkas kluba rindās šajā spēlē piedzīvoja Denijs Stahovskis, Ņikita Melančuks un Oskars Ģērmanis.

Pēc pirmās kārtas valcēnieši trešās līgas Ziemeļu zonas austrumu grupas turnīra tabulā ieņem pēdējo, piekto vietu.

Nākamo spēli FK “Valka” aizvadīs sestdien, 21.maijā, kad Latvijas kausa izcīņas spēlē savā laukumā uzņems Gulbenes BJSS vienību. Spēles sākums pulksten 14:00.