Valkas florbolistiem zaudējums Cēsīs

Zaudējumu Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas spēlē ceturtdien, 24.februārī, piedzīvoja “Valka/IGLU” florbolisti, kas ar 3:6 (2:0, 1:4, 0:2) viesos piekāpās turnīra tabulas priekšpēdējās vietas īpašniekiem “Lekrings”/CPSS komandai.

Pirmajā trešdaļā valcēniešiem izdevās izvirzīties vadībā ar 2:0, tomēr nākamajās divās laukuma saimnieki bija precīzāki gan uzbrukumā, gan pie saviem vārtiem, divos periodos sametot valcēniešiem sešus vārtus un zaudējot tikai vienus.

Valkas komandas labā pa vieniem vārtiem guva Helmuts Lapiņš, Mairis Lukovskis un Reinis Mirkšs, Jurģis Gartmanis atvairīja 28 no 33 cēsnieku metieniem.

Sezonas pirmajā savstarpējā spēlē Valkā uzvaru ar 8:5 izcīnīja valcēnieši.

Pēc šā zaudējuma “Valka/IGLU” ar 33 punktiem pirmās līgas austrumu zonas turnīra tabulā ieņem trešo vietu, no “Lielvārdes” un “Rubene-1” atpaliekot par trim punktiem. To komandu konkurencē, kas nav virslīgas klubu dublieru komandas, “Valka/IGLU” ieņem pirmo vietu, par trim punktiem apsteidzot rietumu zonas vienību “Ogres Vilki”.

Regulārās sezonas pēdējās divas spēles Valkas florbolisti aizvadīs šajā nedēļas nogalē – sestdien, 26.februārī, izbraukumā cīkstoties ar Lielvārdes vienību, svētdien, 27.februārī, Madonā mērojoties spēkiem ar FK “Madona”.