Valkas florbolistiem uzvara viesos

Uzvaru Latvijas florbola čempionāta 1.līgas spēlē sestdien, 29.janvarī, izcīnīja “Valka/IGLU” vienība, kas viesos ar 10:7 (3:3, 5:2, 2:2) uzvarēja FBK SĀC vienību.

Visas spēles gaitā iedzinējos valcēnieši nonāca tikai vienreiz – pašā spēles sākumā zaudējot pirmo vārtus. Platu soli pretī uzvarai “Valka/IGLU” spēra otrajā trešdaļā, kuras noslēgumā atradās vadībā jau ar 8:5, noķert laukuma saimniekiem viesus pēdējā periodā tā arī neizdevās.

“Valka/IGLU” rindās ar trim rezultativitātes punktiem izcēlās Elviss Ābele (divi vārti + piespēle) un Klāvs Bošs (vārti + divas piespēles). Jurģis Gartmanis valcēniešu vārtos atvairīja 21 no 28 pretinieku metieniem.

Pēc šās uzvaras “Valka/IGLU” Latvijas čempionāta pirmās līgas austrumu zonas turnīra tabulā ar 30 punktiem ieņem otro vietu, no līderiem “Rubene-1”, kas aizvadījuši par divām spēlēm vairāk, atpaliekot par trim punktiem. Starp tām komandām, kas nav virslīgas rezervisti, Valkas komanda ieņem pirmo vietu.

Nākamo spēli “Valka/IGLU” aizvadīs 5.februārī, kad savā laukumā uzņems “Lielvārde” florbolistus, spēles sākuma 18:00.