Valkas florbolistiem otrā uzvara divās dienās

Otro uzvaru divās dienās izcīnījuši “Valka/IGLU” florbolisti, kas svētdien, 16.janvārī, Latvijas čempionāta pirmās līgas spēlē savā laukumā ar 17:4 (4:1, 3:1, 10:2) pārspēja FBK SĀC.

Valcēnieši visas spēles gaitā ne mirkli neļāva apšaubīt savu pārākumu, neļaujot viesiem pietuvoties tuvāk par trīs vārtiem pie rezultātā 4:1 pirmā perioda izskaņā.

Četrus vārtus uzvarētāju labā guva Edgars Lazdiņš, viņam arī divas rezultatīvas piespēles, trīs vārti un četras rezultatīvas piespēles Lindaram Ščegoļevam, ar četriem rezultativitātes punktiem (vārti + trīs piespēles) izcēlās Reinis Mirkšs, kamēr Armanda Valtiņa kontā trīs rezultatīvas piespēles.

Jurģis Gartmanis “Valka/IGLU” vārtos pirmajā periodā tika galā ar 9 no 10 metieniem, Reinis Šalders, kas viņu nomainīja pirms otrās trešdaļas, atvairīja 8 no 11 metieniem.

Pēc šīs uzvaras Valkas klubs ar 11 spēlēs izcīnītiem 27 punktiem austrumu zonas turnīra tabulā atrodas otrajā vietā, no līderiem “Rubene-1”, kas aizvadījuši par divām spēlēm vairāk, atpaliekot par trim punktiem.

Nākamo spēli “Valka/IGLU” aizvadīs 29.janvārī viesos tiksies ar FBK SĀC.