Valkas florbolisti paliek bez medaļām

Zaudējumu Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas izslēgšanas turnīra spēlē par trešo vietu sestdien, 9.aprīlī, piedzīvoja “Valka/IGLU”, kas papildlaikā ar 6:7 (1:3, 2:1, 3:2, 0:1) piekāpās “Slampe/Zevid” vienībai.

Lai arī valcēnieši pirmie guva vārtus, tomēr spēles turpinājumā ielaida četrus pēc kārtas, 31.minūtē nonākot iedzinējos ar 1:4. Pakaļdzīšanās rezultātā valcēniešiem izlīdzinājumu 5:5 izdevās panākt spēles 46.minūtē. Vēl pēc četrām minūtēm “Valka/IGLU” izvirzījās vadībā, tomēr piecarpus minūtes pirms spēles pamatlaika beigām “Slampe/Zevid” panāca izlīdzinājumu. Papildlaika trešajā minūtē pretinieki pārspēja Jurģi Gartmani, izraujot uzvaru un izcīnot bronzas godalgas. “Valka/IGLU” sezonu noslēdz kā pirmās līgās A grupas ceturtās vietas ieguvēji.

Valkas komandas labākais spēlētājs šajā mačā bija Linards Ščegoļevs, kuram trīs vārti un viena rezultatīva piespēle, trīs piespēles Reinim Mirkšam, divi vārtu guvumi Edgaram Lazdiņam. Jurģis Gartmanis “Valka/IGLU” vārtos atvairīja 24 no 31 metiena.

Atgādinām, ka izslēgšanas turnīru “Valka/IGLU” sāka ar pusfināla kārtu, kurā sērijā līdz trim uzvarām ar 1:3 piekāpās “Kuldīga/KNSS” vienībai.