Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas bibliotēka aicina pieteikties “Rītausmas” lasījumiem

Valkas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa aicina pirmsskolas un sākumskolas pedagogus pieteikties lasīšanas stundai sveču gaismā “Rītausma”, kas notiek projekta “Ziemeļvalstu literatūras nedēļa” ietvaros no 14. līdz 20. novembrim. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekts Latvijā notiek jau 24. reizi ar mērķi iepazīt Ziemeļvalstu literatūru un kultūru. Šī gada nedēļas tēma ir “Daba Ziemeļvalstīs”.  

“Rītausmas” lasījumiem aicinām pieteikties, sazinoties ar Bērnu literatūras nodaļas vadītāju Zani Sīmani – zane.simane@valka.lv, tel. 29153117. Tikšanās laikā atklāsim, kas ir ziemeļblāzma, kur to var redzēt, kā Ziemeļvalstu daba atšķiras no mūsējās un kādi dzīvnieki tur mīt. 

Šoreiz lasīsim Latvijā dzimušās un Zviedrijā dzīvojošās fotogrāfes, bērnu grāmatu ilustratores un grafikas dizaineres Ulrikas Kesteres grāmatas “Kā Otto pie džempera tika” stāstu.  Pēc lasījumiem tiks pārrunāts dzirdētais un darināts džemperis galvenajam varonim – lemuram Otto. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ziemeļvalstu literatūras nedēļas projektu Latvijā realizē Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs sadarbībā ar Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu Literatūras centru. Tradicionāli šīs nedēļas laikā Ziemeļvalstu un Baltijas valstu bibliotēkās, skolās un citviet notiek lasījumi, stāstu stāstīšana, literatūras izstādes, debates, konkursi un citi pasākumi.

Informāciju sagatavoja: Ance Andrējeva-Empele, Valkas novada Centrālās bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.