Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas bibliotēka aicina novērtēt programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2022” grāmatas

Valkas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa aicina lasītājus, kuri pieteikušies dalībai lasīšanas veicināšanas programmā “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2022”, izteikt savu viedokli par izlasītajām grāmatām. Novērtēt daiļdarbus iespējams šeit, ievadot kodu LTFFK.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2022. gada atzītākās programmas grāmatas katrā kategorijā tiks paziņotas pavasarī “Lielajos lasīšanas svētkos”, kurus katru gadu kā svinīgu lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” noslēgumu organizē Latvijas Nacionālā bibliotēka.

Atzīmējot lielā lasīšanas maratona noslēgšanos Valkas pilsētā, ik gadu Valkas bibliotēka saviem žūrijas dalībniekiem sarūpē kādu pārsteigumu – kopīgu pasākumu vai piedzīvojumu. Pērn visi akcijas dalībnieki devās izbraucienā uz Kārķiem, kur apmeklēja dabas taku, mini zoodārzu un baudīja gardumus no vietējās zemnieku saimniecības.

Lasīšanas veicināšana programma Latvijā darbojas kopš 2001. gada un tā tiek īstenota ikvienā Latvijas novadā. Tās laikā bērni, jaunieši un vecāki tiek aicināti izlasīt un novērtēt katrai grupai ieteiktās – ekspertu žūrijas īpaši atlasītās grāmatas. Programmas mērķis ir veicināt lasītprasmi un interesi par grāmatām, vienot lasītājus un rosināt diskusijas par grāmatām, sekmēt augstvērtīgas literatūras izplatību.

Informāciju sagatavoja: Ance Andrējeva-Empele, Valkas novada Centrālās bibliotēkas Sabiedrisko attiecību speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.