Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas bibliotēka aicina kopā veidot pasākumu

Foto: canva.com

Valkas bibliotēkas Pieaugušo literatūras nodaļa aicina iesaistīties dzejas lasījumu vakarā ”neformāls” 25. martā plkst.17 Valkas bibliotēkas telpās. Ar savu iecienīto dzejoļu lasījumiem piedalīties aicināts ikviens dzejas cienītājs.    

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vislabākās sarunas raisās negaidīti, vislabākās idejas rodas karstās diskusijās un svētku sajūta  pašā procesā. Tāpēc arī dzejas lasījumu vakars iecerēts tā, lai katrs ir tā dalībnieks ar savu dzejas izvēli, stilu, tembru un ritmu.

Vakara gaitā diskutēsim par izvēlētiem autoriem, par dzejas nepieciešamību, par ārišķo un iekšējo dzejas rezonansi cilvēkā. Spriedīsim – vai dzejas radīšana ir romantisms, bohēma vai dzīves veids un vai dzejas lasīšana mūs pietuvina kādam no šiem stāvokļiem?

Sīkāka informācija par pasākumu un tā formātu, sazinoties ar Pieaugušo literatūras nodaļas vadītāju Līgu Rozīti, liga.rozite@valka.lv , mob. 29136199.

Informāciju sagatavoja: Līga Rozīte, Valkas novada Centrālās bibliotēkas Pieaugušo literatūras nodaļas vadītāja un Ance Andrējeva-Empele, sabiedrisko attiecību speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.