Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas bibliotēka aicina dāvināt grāmatas ukraiņu valodā

Kopš kara sākšanās Ukrainā Valkas novads ir kļuvis par mājām vairākām ukraiņu ģimenēm, bērniem un jauniešiem, savukārt bibliotēka – par svarīgu kultūrvietu, kurā griezties pēc kvalitatīvas izklaides, zināšanām un atpūtas, kas ļautu aizmirsties. Līdz šim Valkas novada pašvaldība uzņēmusi 84 bēgļus, vēl 13 dzīvo pie privātpersonām. Arvien biežāk šie cilvēki vēršas bibliotēkā ar vēlmi lasīt literatūru dzimtajā valodā, tāpēc Valkas bibliotēka aicina iesaistīties akcijā “Grāmatas mieram” un dāvināt bibliotēkai grāmatas ukraiņu valodā!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Būsim priecīgi gan par lietotām grāmatām no jūsu mājas bibliotēku krājumiem, gan jaunām grāmatām, kuras iespējams iegādāties interneta veikalos. Latvijas Nacionālās bibliotēkas piedāvājumā Ukrainas cilvēkiem kā viens no interneta resursiem, kurā iespējams iegādāties grāmatas drukātā un elektroniskā formātā ukraiņu valodā, norādīta izdevniecības “Stary Lev” mājas lapa. Tā pat aicinām  izmantot citus sev zināmos resursus.  

Vairāk informācijas par akciju un iespējām dāvināt, sazinoties ar Valkas bibliotēkas Kataloģizācijas un automatizācijas nodaļas vadītāju Daci Pasopu – tel. 64724450, mob. 29136199, e-pasts dace.pasopa@valka.lv.

Informāciju sagatavoja: Ance Andrējeva-Empele, Valkas novada Centrālās bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.