Valkas basketbolisti sezonu sāk ar uzvaru

Ar uzvaru jauno “Optibet Nākotnes līgas” sezonu sākuši “VEF basketbola akadēmija Valkā” basketbolisti, kas trešdien, 5.oktobrī, viesos ar 75:69 (24:24, 18:15, 12:20, 21:10) pārspēja “DSN/KPBA”.

Spēles pirmajā ceturtdaļā valcēnieši vienubrīd spēja izvirzīties vadībā ar 15:6 un turēt pretinieku teju visu ceturtdaļu drošā attālumā, tomēr līdz ceturtdaļas beigām rīdzinieki vienubrīd spēja pat izvirzīties minimālā vadībā, ceturtdaļai noslēdzoties 24:24.

Otrās ceturtdaļas lielāko daļu laukuma saimnieki atradās nelielā vadībā, tikai pirmā puslaika pašā izskaņā viesiem pārņemot iniciatīvu, pēc pirmā puslaika atrodoties vadībā ar +3 punktiem.

Pēc pārtraukuma rīdzinieki vienubrīd panāca +8 punktu pārsvaru, tomēr līdz ceturtdaļas beigām valcēnieši sadeldēja to līdz piecu punktu deficītam, pēdējās ceturtdaļas sestajā minūtē izvirzījās vadībā ar 67:66 un līdz pat spēles beigām vadību vairs neizlaida, uzvarot visā spēlē ar +6 punktiem – 75:69.

“VEF basketbola akadēmija Valkā” rindās rezultatīvākais ar 24 punktiem bija komandas jaunpienācējs Uvis Vārna, kurš izcīnīja arī 10 atlēkušās bumbas un atdeva deviņas rezultatīvas piespēles, Elvis Šukteris guva 18 punktus un izcīnīja 10 atlēkušās bumbas, Renāram Šimpermanim 12 punkti, Daniels Minajevs guva 10 punktus.

Nākamo spēli Valkas basketbolisti aizvadīs 13.oktobrī, kad viesos tiksies ar “RSU/VEF Rīga” vienību. Pirmo mājas spēli “VEF basketbola akadēmija Valkā” aizvadīs 21. oktobrī, kad tiksies ar vienu no līgas potenciāli spēcīgākajām komandām – “Gulbenes Buki/BJSS”. Spēles sākums pulksten 20 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas sporta hallē.