Valkas basketbolisti piekāpjas “Gulbenes Bukiem”

Zaudējumu Latvijas basketbola čempionāta “Ramirent Nacionālās basketbola līgas” spēlē piektdien, 10.decembrī, piedzīvoja “VEF basketbola akadēmija Valkā” vienība, kas viesos ar 58:71 (23:22, 17:14, 8:22, 10:13) piekāpās “Gulbenes Buki”/BJSS vienībai.

Valcēniešiem izdevās sev par labu noslēgt spēles pirmo puslaiku, pēc kura Jāņa Butāna komanda atradās vadībā ar +4 punktiem, pēc kā nāca pamatīgs zaudējums trešajā ceturtdaļā ar -14 punktiem, turpinājumā mājinieki pārsvaru nostiprināja, uzvarot arī pēdējā ceturtdaļā, svinot uzvaru arī visā spēlē kopumā.

Valcēniešu rindās rezultatīvākais ar 12 punktiem bija Sandis Simsons, 18 atlēkušās bumbas zem groziem ieguva Ņikita Kuzņecovs.

Šis valcēniešiem bija otrais zaudējums pēc kārtas, pēc kura komanda ar sešās spēlēs izcīnītiem astoņiem punktiem “Ramirent Nacionālās basketbola līgas” austrumu turnīra tabulā 11 komandu konkurencē ieņem devīto vietu.

Nākamo spēli, kā apgalvo Latvijas Basketbola savienības mājas lapā publicētais kalendārs, “VEF basketbola akadēmija Valkā” aizvadīs 22.decembrī, kad Jēkabpilī tiksies ar vietējā basketbola kluba spēlētājiem.