Valkas badmintonistiem piecas medaļas

Ar piecām medaļām no Latvijas čempionāta pirmā posma, kas aizvadītajā nedēļas nogalē norisinājās Siguldā, atgriezušies Valkas badmintonisti, laikrakstam “Ziemeļlatvija” pastāstīja treneris Aleksandrs Božeņeckis.

Sacensībās, kurās piedalījās 111 sportisti no visas Latvijas, Valkas badmintonisti, spēlējot U-13, U-17 un U-21 grupās, izcīnīja divas zelta un trīs sudraba godalgas.

Mārtiņš Jaunslavietis U-13 vecuma grupā vienspēļu turnīrā tika pie sudraba godalgas, jaukto pāru sacensībās izcīnīja zeltu, bet puiši pāru turnīrā ieguva sudraba medaļu.

Prohors Dobrovoļskis U-17 vecuma grupā pāru sacensībās izcīnīja sudrabu, bet vienspēļu turnīrā 16 dalībnieku konkurencē ierindojās 5. vietā.

Jānis Jaunslavietis juniors, 16 gadu vecumā cīnoties U-21 vecuma grupā pāru sacensībās, izcīnīja zelta godalgu.