Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkai sagrāve Cēsīs

Zaudējumu ar 0:4 (0:1) piektdien, 22.jūlijā, “Dali Dali 3.līgas” astotās kārtas spēlē piedzīvoja FK “Valka”, kas viesos piekāpās Cēsu futbolistiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kaut arī pirmā apļa spēlē valcēnieši savā laukumā ar cēsniekiem nospēlēja rezultatīvi, zaudējot ar 2:3, spēle Cēsīs kļuva par vēl vienu, kurā Valkas futbolistiem šosezon nav izdevies pārspēt pretinieku vārtsargu. Pret cēsniekiem gūtie divi vārti jūnija sākumā ir valcēniešu vienīgie šosezon.

Laukuma saimnieki pirmos vārtus guva spēles 28.minūtē, uz ko valcēnieši atbildēja ar spēlētāju maiņu un divām dzeltenajā  kartītēm. Otrā puslaika sākumā komandas galvenais treneris Raivis Graņics veica vēl divas maiņas, kam 63.minūtē sekoja vēl divas, tomēr vēlamās pārmaiņas rezultātā tas nedeva, gluži pretēji, jau pēc minūtes laukuma saimnieki panāca 2:0. Spēles 79.minūtē rezultāts kļuva jau 3:0 Cēsu komandas labā, bet treknu punktu laukuma saimnieki pielika jau pašā spēles izskaņā, kompensācijas laika ceturtajā minūtē panākot graujošu 4:0.

Šī Cēsu futbolistiem ir lielākā šās sezonas uzvara, kamēr valcēnieši septiņās spēlēs izcīnījuši tikai vienu punktu, guvuši divus vārtus un zaudējuši 33.

Trešās līgas ziemeļu zonas austrumu grupas turnīra tabulā FK “Valka” ar vienu punktu atrodas pēdējā, piektajā vietā.

Pamatturnīra pēdējo spēli Valkas futbolisti aizvadīs 14.augustā, kad savā laukumā tiksies ar FK “Sigulda”, kas tabulā divu punktu attālumā atrodas ceturtajā vietā. Pirmajā savstarpējā spēlē Siguldā valcēnieši dabūja pamatīgu brāzienu, zaudējot ar 0:9.