Valkai neizšķirts

“Dali Dali 3. līgas” Ziemeļu zonas otrā posma B grupas spēlē svētdien, 19. septembrī, savā laukumā ar “DSVK Traktors” futbolistiem neizšķirti 0:0 cīnījās FK “Valka”.

Kā vēsta komandas “Faceboo” lapa: “Meisterības ziņā starp komandām nav lielas plaisas un visu var izšķirt viena epizode. Tāpēc abas komandas spēlēja gana pragmatiski, cenšoties neradīt liekas problēmas pie saviem vārtiem.

Pirmo puslaiku aizvadījām labi – patstāvīgi uzbrukumi, veidojām momentus un sitām no distances, tomēr taustāmu rezultātu no tā neguvām.

Otrajā puslaikā labāka bija viesu komanda, kas izveidoja patiešām divus labus vārtu gūšanas momentus, tomēr bumba nešķērsoja vārtu līniju. Vienreiz gan šķērsoja, taču tieneši fiksēja aizmuguri.”

Atgādinām, ka pirmajā savstarpējā spēlē 26. augustā valcēnieši viesos svinēja uzvaru ar 1:0.

Pēc šī neizšķirta “Valkas” futbolisti “Dali Dali 3. līgas” Ziemeļu zonas otrā posma B grupas turnīra tabulā ar astoņiem punktiem ieņem otro vietu.

Pēdējo šīs sezonas spēli valcēnieši aizvadīs 20. septembrī, kad viesosies pie FK “Alberts” vienības, ko 4. septembrī savā laukumā pārspēja ar 2:1.