“Valka” turpina krāt punktus

Uzvaru Latvijas futbola čempionāta “Dali Dali 3. līgas” spēlē ceturtdien, 1. jūnijā, izcīnīja FK “Valka” futbolisti, kas viesos ar 2:1 (0:1) pārspēja “Aizkraukles/FK Veina” komandu.

Spēlei ritot “kā pa viļņiem”, pirmajā puslaikā brīžiem dominēja mājinieki, pa laikam iniciatīvu pārņēma valcēnieši. Pēc neveiksmīgas Valkas futbolisti darbības aizsardzībā spēles 27. minūtē vārtus guva Aizkraukles komanda. Laukuma saimniekiem pirmajā puslaikā bija iespēja rezultātu dubultot, tomēr bumbu no vārtu līnijas izsita Ivars Lukovskis.

Pirmā puslaika beigās valcēnieši pārņēma iniciatīvu, izveidoja vairākas labas vārtu gūšanas epizodes, tomēr labāko no tām neizmantoja Raivis Graņics, raidot bumbu virsū vārtsargam.

Otrajā puslaikā Valkas futbolisti turpināja darboties aktīvi un izveidoja vairākas bīstamas epizodes. Ar lielisku sitienu spēles 68. minūtē atzīmējās Oskars Mārtiņš Ģērmanis, izlīdzinot rezultātu ‒ 1:1. Spēles turpinājumā lieliska iespēja vārtus gūt bija gan Vjačeslavam Matvejevam, gan Ņikitam Melančukam, tomēr uzvaru spēles 81. minūtē izrāva Denijs Stahovskis, kurš ar sitienu no aptuveni 30 metriem panāca 2:1 “Valkas” labā.

Abiem vārtu guvējiem šie bija pirmie Valkas pieaugušo komandā.

Pēc šīs uzvaras Latvijas futbola čempionāta trešās līgas Ziemeļu zonas Austrumu grupas turnīra tabulā ar piecās spēlēs izcīnītiem 12 punktiem FK “Valka” ieņem 2. vietu septiņu komandu konkurencē.

Nākamo spēli Valkas futbolisti aizvadīs otrdien, 6. jūnijā, kad savā laukumā Valkas pilsētas stadionā mērosies spēkiem ar “Sports United”/FK “Cēsis” vienību, kas tabulā ar trīs spēlēs izcīnītiem trim punktiem ieņem priekšpēdējo, 6. vietu.