Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkā notiks pasākums “Izdejo Eiropu!”

Atzīmējot Eiropas dienu, piektdien , 13. maijā, Valkā jau no pulksten 9 līdz pat pulksten 21 notiks līdz šim nebijis pasākums “Izdejo Eiropu!”. Lai notiktu šīs aktivitātes visas dienas garumā, jāpateicas Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas 9. klases skolniekam Linardam Matejam Daugam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņš šī pasākuma iecerēto programmu aizsūtīja uz Eiropas Parlamenta pārstāvniecību Latvijā. Notika konkurss starp no Latvijas pilsētām iesūtītajām pasākumu programmām, un Linarda scenārijs bija starp uzvarētajiem.

Visas dienas garumā plānots darbs grupās un stacijās. Skolēniem pasākumi notiks no pulksten 9 līdz 13, bet pārējie interesenti, valcēnieši un novada iedzīvotāji, aicināti iesaistīties no pulksten 13 līdz pat pulksten 21.

No pulksten 13 līdz pulksten 15 Valkas mākslas skolā notiks darbnīca “Eiropas tautas tērpu radīšana”, bet J. Cimzes Valkas mūzikas skolā būs darbnīca “Eiropas ritmi”. Pēc tam, no pulksten 17 līdz pulksten 18, pasākuma dalībnieki aicināti ciemos pie ukraiņiem, kas apmetušies bijušajā ģimnāzijas dienesta viesnīcā Semināra ielā 25A. Ciemojoties pie ukraiņiem, varēs ne tikai aprunāties, bet kopīgi vārīt draudzības zupu. Pasākuma noslēgumā no pulksten 19 līdz pulksten 21 turpat notiks koncerts un dejas kopā ar dīdžeju “Radio TEV” Tomu Polakenu.

Tie dalībnieki, kuri būs piedalījušies trijās aktivitātēs un saņēmuši trīs speciālos zīmodziņus, noslēguma pasākuma laikā varēs piedalīties izlozē par pasākuma aktīvākā dalībnieka balvu.   

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.