Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkā noskaidroti šaušanas sacensību “Tēmē vasarā 2022” uzvarētāji

Foto: Dzintars Stočka

Ceturtdien, 26.maijā, Valkas pilsētas stadiona šautuvē norisinājās atklātās sacensības šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem “Tēmē vasarā 2022”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensību mērķis bija popularizēt šaušanas sporta veidu bērnu un jauniešu vidū, un veicināt sadarbību Valkas novada jauniešiem ar Smiltenes novada, Valmieras novada un Dienvidigaunijas jaunajiem ložu šaušanas sporta entuziastiem.

Sacensībās piedalījās no 2002.gada līdz 2013. gadam dzimuši jaunieši un jaunietes trijās vecuma grupās: V-1, S-1 grupā no 2010. gada līdz 2013. gadam dzimušie, V-2, S-2 grupā no 2006. gada līdz 2009. gadam dzimušie, V-3, S-3 grupā no 2002. gada līdz 2005. gadam dzimušie.

V-1 un S-1 grupā dalībnieki izpildīja 10 šāvienus sēdus (atbalstā) no pneimatiskās šautenes. Meiteņu konkurencē uzvaru izcīnīja Valkas novada BJSS pārstāve Sandra Auniņa, puišu grupā Valkas NBJSS pārstāvis Markuss Smans.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

V-2 un S-2 grupā, izpildot 20 šāvienus stāvus no pneimatiskās šautenes, meiteņu grupā uzvarēja Valkas NBJSS pārstāve Samanta Zālīte, puišu grupā – Valkas NBJSS pārstāvis Boriss Daņilovs, V-3 un S-3 grupā, , izpildot 20 šāvienus stāvus no pneimatiskās šautenes, uzvaru meiteņu konkurencē izcīnīja Valkas NBJSS pārstāve Kristīne Kurmejeva, puišu grupā – Smiltenes tehnikuma pārstāvis Renārs Kļaviņš.

V-2, S-2, V-3 un S-3 grupā notika arī sacensības individuālajā šaušanā pa krītošajiem mērķiem. Tajās S-2 grupā uzvarēja Amanda Daniela Studente (Valkas NBJSS), V-2 grupā – Patriks Bērzups (Valkas NBJSS), S-3 grupā uzvaras lauri tika Rēzijai Elizabetei Garozai no Valmieras tehnikuma, V-3 grupā uzvarēja Kristers Rauska no Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas.

Ar visiem sacensību rezultātiem iespējams iepazīties šeit.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.