Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

“Valka/IGLU” zaudē Kocēnos

Zaudējumu Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas spēlē sestdien, 10.decembrī, piedzīvoja “Valka/IGLU”, kas viesos ar 6:9 (0:5, 1:4, 5:0) piekāpās “Rubene-1” florbolistiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmajā trešdaļā laukuma saimnieki ļāva pa saviem vārtiem izpildīt tikai piecus metienus, kamēr paši realizēja piecus no 15.

Otrajā trešdaļā “Rubene-1” panāca jau 6:0, pēc kā Mairis Lukovskis realizēja soda metienu, spēles 32.minūtē gūstot valcēniešu pirmos vārtus, tomēr vēl līdz trešdaļas beigām laukuma saimnieki guva vēl trīs vārtus, panākot jau 9:1.

Pēdējā trešdaļā Valkas komanda guva piecus bezatbildes vārtus, taču tuvāk par -3 punktiem spēles pēdējās 20 minūtēs piekļūt “Rubene-1” florbolistiem nespēja, piedzīvojot zaudējumu ar 6:9.

Ar “hetrriku”, gūstot trīs vārtus, valcēniešu rindās atzīmējās Mairis Lukovskis, divi punkti Ritvaram Bērziņam (vārti + piespēle) un Elvim Ābelem (divas piespēles). Reinis Šalders “Valka/IGLU” vārtos atvairīja 21 no 30 metieniem, viņu nomainījušais Mārcis Krams tika galā ar visiem trim metieniem.

Jāatzīmē, ka Valkas komanda šajā spēlē nebija optimālajā sastāvā, nevarēja palīdzēt Reinis Mirkšs, Artis Kazaks, Linards Ščegoļevs un citi.

Pēc deviņām aizvadītām spēlēm Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas Austrumu zonas turnīra tabulā “Valka/IGLU” ar 18 punktiem atrodas trešajā vietā.

Nākamo spēli valcēnieši aizvadīs 16.decembrī, kad viesosies pie FK “Kalsnava”.