“Valka/IGLU” uzvar savā laukumā

Uzvaru Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas spēlē piektdien, 25.novembrī, izcīnīja “Valka/IGLU” florbolisti, kas savu līdzjutēju priekšā ar 11:3 (3:1, 4:0, 4:2) pārspēja FK “Madona” vienību.

Lai arī pirmie vārtus spēles piektajā minūtē guva viesi, valcēnieši pirmās trešdaļas vidū panāca izlīdzinājumu un spēles turpinājumā vairs neļāva apšaubīt savu favorītu statusu, trešdaļu noslēdzot ar 3:1. Otrajā periodā Valkas florbolisti pārsvaru palielināja ar četriem vārtu guvumiem, no kuriem divus guva Klāvs Bošs, neļaujot savus vārtus ieņemt ne reizi.

Spēles pēdējā trešdaļā Bošs noformēja “hettriku”, panākot jau 10:1, pēc kā valcēnieši vienreiz raidīja bumbiņu arī savos vārtos, kam viesi pievienoja vēl vienus pašu gūtus vārtus, tomēr punktu spēlei pielika valcēnieši – 11:3.

Trīs vārtus valcēniešu labā guva Klāvs Bošs, trīs punkti (vārti + divas piespēles) Ritvaram Bērziņam, ar diviem vārtiem atzīmējās Klāvs Kārkliņš un Mairis Lukovskis, divi punkti arī Elvim Ābelem (vārti + piespēle) un Reinim Mirkšam (divas piespēles).

Par spēles labāko spēlētāju Valkas vienībā tika atzīts vārtsargs Jurģis Gartmanis, kas atvairīja 24 no 27 metieniem.

Pēc šīs spēles Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas Austrumu zonas turnīra tabulā “Valka/IGLU” ar 18 punktiem ieņem otro vietu, par trim punktiem atpaliekot no igauņu “Jogeva SK Tähe/Olivia”, kam piekāpās savstarpējā spēlē.

Nākamo pirmās līgas spēli valcēnieši aizvadīs 4.decembrī, kad viesos mērosies spēkiem ar FK “Ogre/PGD.LV”, kas turnīra tabulā atrodas uzreiz zem Valkas komandas.