“Valka/IGLU” uzvar Saulkrastos

Uzvaru Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas spēlē sestdien, 29.oktobrī, izcīnīja “Valka/IGLU” florbolisti, kas viesos ar 13:8 (5:1, 5:7, 3:0) pārspēja FBK SĀC vienību.

Spēles pirmajā trešdaļā valcēnieši izvirzījās vadībā ar 3:0, pēc kā laukuma saimnieki 16.minūtes izskaņā guva savus pirmos vārtus, tomēr līdz trešdaļas beigām Valkas florbolisti savu pārsvaru palielināja līdz 5:1.

Otrajā periodā spēkošanās izvērtās sīva, laukuma saimniekiem uzsākot pakaļdzīšanos, 37.minūtes izskaņā pietuvojoties līdz vienu vārtu deficītam, ko valcēnieši, dodoties pārtraukumā, palielināja līdz diviem vārtiem.

Pēdējā trešdaļā viesi apbēra pretinieku vārtus ar 19 metieniem, realizējot trīs no tiem, kamēr Reinis Šalders “Valka/IGLU” vārtos tika galā ir visiem astoņiem FBK SĀC metieniem. Galarezultātā valcēniešiem uzvara ar +5 punktiem – 13:8.

Sešus punktus, gūstot divus vārtus un četrreiz asistējot, valcēniešu rindās sakrāja Linards Ščegoļevs, kas tika atzīts par labāko komandas spēlētāju, četri punkti (divi vārti + divas piespēles) Artim Kazakam, “hettriks” Reinim Mirkšam, pa trim punktiem guva Armands Valtiņš, Mairis Lukovskis (abiem divi vārti + piespēle) un Klāvs Bošs (vārti + divas piespēles). Reinis Šalders “Valka/IGLU” vārtos atvairīja 25 no 33 metieniem.

Pēc piecām spēlēm ar 15 punktiem “Valka/IGLU” Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas turnīra tabulas Austrumu zonā ieņem otro vietu aiz igauņu “Jogeva SK Tähe/Olivia”, kas aizvadījuši par vienu spēli vairāk.

Nākamā spēle Valkas florbolistiem 17.novembrī savā laukumā tieši pret “Jogeva SK Tähe/Olivia”. Spēles sākums Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas sporta hallē pulksten 20.00.