“Valka/IGLU” turpina nevainojami

Spēles rezultatīvākais spēlētājs Ritvars Bērziņš. Foto: No “Facebook”

Uzvaru Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas spēlē ceturtdien, 20.oktobrī, izcīnīja “Valka/IGLU” florbolisti, kas ar 10:7 (3:3, 2:1, 5:3) pārspēja Cēsu “Lekrings” vienību.

Spēle aizritēja cīnoties punkts punktā, pirmajai trešdaļai noslēdzoties ar 3:3. Otrajā trešdaļā valcēnieši spēja sasniegt divu punktu pārsvaru, ko gan laukuma saimniekiem izdevās sadeldēt pie 6:6, tomēr “Valka/IGLU” atkal atjaunoja divu vārtu pārsvaru, ko cēsniekiem saglābt vairs neizdevās pat trīsreiz nomainot vārtsargu pret laukuma spēlētāju – valcēnieši svinēja uzvaru viesos ar 10:7.

Par spēles galveno varoni kļuva Ritvars Bērziņš, kas guva četrus vārtus un četrreiz rezultatīvi asistēja, pie trim punktiem (vārti + divas piespēles) tika Reinis Mirkšs, divus vārtus guva Elviss Ābele. Jurģis Gartmanis valcēniešu vārtos atvairīja 23 no 30 pretinieku metieniem.

Pēc četrām spēlēm Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas Austrumu zonā ar 12 punktiem ieņem otro vietu, tikpat punktu ir igauņu vienībai  “Jogeva SK Tähe/Olivia”, kam labāka gūto zaudēto vārtu starpība.

Nākamo pirmās līgas spēli “Valka/IGLU” aizvadīs 29.oktobrī, kad viesos tiksies ar FBK SĀC.