Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

“Valka/IGLU” trešā uzvara

Uzvaru Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas trešās kārtas spēlē piektdien, 7.oktobrī, izcīnīja “Valka/IGLU” florbolisti, kas savā laukumā ar 9:2 (2:0, 3:1, 4:1) pārspēja FBK “Valmiera/VSS” vienību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valcēnieši katrā no trešdaļām savu pārsvaru kāpināja un audzēja, pirmajā trešdaļā gūstot divus, otrajā trīs, trešajā – četrus vārtus, kamēr viesi pa vieniem vārtiem spēja gūt vien otrajā un pēdējā trešdaļā.

Piecus punktus iekrāja Ritvars Bērziņš, kas guva divus vārtus un trīsreiz rezultatīvi asistēta, “hettriks” jeb trīs vārti – Elvisam Ābelem, divi punkti Klāvam Kārkliņam (vārti + piespēle) un Klāvam Bošam (divas piespēles).

Par spēles labāko spēlētāju valcēniešu rindās tika atzīts vārtsargs Jurģis Gartmanis, kas atvairīja 16 no 18 valmieriešu metieniem.

Līdz ar to, Valkas florbolisti sezonu sākuši ar trim uzvarām, panākumiem pār “Rubeni-1” un “Saulkalni” pievienojot arī uzvaru pār valmieriešiem.

Nākamo spēli valcēnieši aizvadīs 20.oktobrī, kad Cēsīs mērosies spēkiem ar “Lekrings” florbolistiem.