Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

“Valka/IGLU” sāk ar uzvaru

Ar uzvaru Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas izslēgšanas spēļu pusfināla sēriju sākuši “Valka/IGLU” florbolisti, kas sestdien, 19.martā, Kocēnos ar 7:4 (0:1, 4:0, 3:3) pārspēja Kuldīga/KNSS vienību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Spēles pirmajā trešdaļā, katrai no komandām izdarot pa pieciem metieniem, vienīgos vārtus guva kuldīdznieki. Otrajā periodā viesi pa mūsējo vārtiem meta deviņas reizes, tomēr Jurģis Gartmanis valcēniešu vārtos bija nevainojams, ar ko nevarēja lepoties kuldīdznieku vārtsargs, kas nespēja atvairīt četrus no sešiem metieniem. Arī pēdējā trešdaļā viesi izdarīja vairāk metienus pa vārtiem, tomēr realizēja tikai trīs no 12 metieniem, kamēr “Valka/IGLU” guva trīs vārtus, metot pa pretinieku vārtiem septiņas reizes.

Līdz ar to, sērijā līdz trim uzvarām, Valkas florbolisti izvirzījušies vadībā ar 1:0.

Ar “hettriku” atzīmējās Linards Ščegoļevs, divi vārti un viena piespēle Elvisam Ābelem, pa vieniem vārtiem un divām piespēlēm Artim Kazakam un Reinim Mirkšam. Jurģis Gartmanis valcēniešu vārtos atvairīja 22 no 26 metieniem, viņš arī tika atzīts par labāko spēlētāju “Valka/IGLU” rindās.

Otrā “play off” sērijas spēli komandas aizvadīs svētdien, 20.martā, Kocēnu sporta namā tiekoties pulksten 16:00.