“Valka/IGLU” piekāpjas Lielvārdē

Zaudējumu Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas spēlē sestdien, 26.februārī, piedzīvoja “Valka/IGLU”, kas viesos ar 4:5 (2:0, 1:4, 1:1) piekāpās Lielvārdes florbolistiem.

Neskatoties uz mazāk izdarītiem metieniem, valcēniešiem pirmajā periodā izdevās gūt divus bezatbildes vārtus, tomēr otrajā trešdaļā laukuma saimnieki apbēra Valkas florbolistu vārtus ar 12 metieniem, realizējot četrus no tiem, kamēr viesi guva tikai vienus vārtus, un lai arī pēdējā trešdaļā pārliecinoši vairāk pa vārtiem meta valcēnieši, trešdaļa noslēdzās ar 1:1 un Valkas komanda piedzīvoja zaudējumu ar vienu vārtu deficītu.

Jāatzīmē, ka valcēnieši šajā spēlē nebija optimālajā sastāvā.

“Valka/IGLU” rindās ar trim punktiem (vārti + divas piespēles) atzīmējās Elviss Ābele, divi punkti (vārti + piespēle) Kristiānam Kalniņam, Reinis Šalders komanda vārtos atvairīja 18 no 23 metieniem.

Valkas komandai šis bija otrais zaudējums pēc kārtas un Latvijas kērlinga čempionāta pirmās līgas austrumu zonas turnīra tabulā ar 15 spēlēs izcīnītiem 33 punktiem valcēnieši ieņem trešo vietu. Pirmās līgas A grupas ieskaitē starp komandām, kas nav virslīgas komandu dublieru vienības, “Valka/IGLU” ieņem pirmo vietu.

Regulārās sezonas pēdējā spēlē “Valka/IGLU” svētdien, 27.februārī, izbraukumā tiksies ar FK “Madona”. Martā startēs izslēgšanas turnīrs par iespēju nākamsezon spēlēt “Elvi līgā”.