“Valka/IGLU” pārspēj valmieriešus

Uzvaru Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas spēlē sestdien, 15.janvārī, izcīnīja “Valka/IGLU” florbolisti, kas savā laukumā ar 10:5 (2:2, 3:2, 5:1) pārspēja FBK “Valmiera”/BSS vienību.

Spēles pirmās divas trešdaļas ritēja līdzīga cīņa, tām noslēdzoties ar 2:2 un 3:2, uzvaru valcēnieši sev nodrošināja pēdējā periodā, gūstot piecus vārtus, uz ko viesi atbildēja ar vieniem.

“Valka/IGLU” rindās ar trim punktiem (divi vārti + piespēle) izcēlās Mairis Lukovskis un Rainis Mirkšs, divus vārtus guva arī Jānis Tolmanis. Jurģis Gartmanis valcēniešu vārtos atvairīja 17 no 22 valmieriešu metieniem.

Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas austrumu zonas turnīra tabulā “Valka/IGLU” ar 10 spēlēs izcīnītiem 24 punktiem ieņem otro vietu, no līderiem “Rubene-1”, kas aizvadījuši par trim spēlēm vairāk, atpaliekot par sešiem punktiem.

Nākamo spēli valcēnieši aizvadīs jau svētdien, 16.janvārī, Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas sporta hallē tiekoties ar FBK SĀC, kas tabulā ieņem pēdējo vietu.