“Valka/IGLU” pārliecinoši uzvar

Uzvaru Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas spēlē ceturtdien, 26.janvārī, izcīnīja “Valka/IGLU”, kas savā laukumā ar 12:5 (4:1, 2:3, 6:1) pārspēja FBK SĀC vienību

Valcēnieši iesāka ar 3:0 , bet pirmo trešdaļu noslēdza ar 4:1. Otrā perioda sākumā Valkas komanda panāca jau četru vārtu pārsvaru, tomēr līdz trešdaļas beigām viesi pietuvojās līdz divu vārtu deficītam. Pēdējā trešdaļā laukuma saimnieki bija neapturami, viesu vārtsargu pārspējot sešas reizes, paši zaudējot tikai vienus vārtus.

Četrus vārtus “Valka/IGLU” labā guva Mairis Lukovskis, pa trim punktiem nopelnīja Artis Kazaks (2 vārti + piespēle), Elvis Ābele un Kristiāns Kalniņš (abiem vārti + 2 piespēles), pa diviem punktiem Jānim Tolmanim (divi vārti) un Armandam Valtiņam (divas piespēles). Jurģis Gartmanis atvairīja 19 pretinieku metienus.

Pēc šās uzvaras Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas Austrumu zonas tabulā “Valka/IGLU” ar 23 punktiem ieņem trešo vietu.

Nākamo spēli valcēnieši aizvadīs 4.februārī, kad viesosies pie līgas līderiem, igauņu “Jogeva SK Tähe/Olivia”, kam pirmā apļa spēlē novembrī savā laukumā piekāpās ar 3:7.