“Valka/IGLU” pārliecinoša uzvara

Pārliecinošu uzvaru Latvijas florbola čempionātā pirmās ligās otrajā spēlē piektdien, 23.septembrī, izcīnīja “Valka/IGLU”, kas savā laukumā ar 10:3 (1:1, 4:1, 5:1) pārspēja FK “Saulkalne”.

Ceturtdien “Valka/IGLU” savā “Facebook” mājas lapā paziņoja, ka komandas sastāvu papildinājuši divi spēlētāji – valcēniešiem pievienojies ilggadējais “Rubene” spēlētājs Ritvars Bērziņš, kā arī Latvijas futbola virslīgā un pirmajā līgā spēlējušais futbolists, valcēnietis Madis Oskars Miķelsons.

Piektdien spēles pirmā trešdaļa vēl noslēdzās neizšķirti 1:1, taču spēles turpinājumā valcēnieši neatstāja viesiem nekādu cerību, ar katru trešdaļu palielinot savu pārsvaru.

Rezultatīvākais Valkas komandā ar četriem punktiem bija Edgars Lazdiņš, četras reizes rezultatīvi asistējot, pa trim vārtiem guva Ritvars Bērziņš un Mairis Lukovskis, trīs rezultatīvas piespēles Reinim Mirkšam, trīs punktus (vārti + divas piespēles) sakrāja arī Klāvs Bošs.

Par labāko spēlētāju valcēniešu rindās tika atzīts Reinis Šalders, kas atvairīja 30 no 31 pretinieku metiena.

Pēc šīs uzvaras “Valka/IGLU” Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas turnīra tabulā ar sešiem punktiem ieņem otro vietu aiz igauņu vienības “Jogeva SK Tähe/Olivia”, kam labāka gūto un zaudēto vārtu starpība.

Nākamo spēli valcēnieši aizvadīs 7.oktobrī, kad savā laukumā uzņems “FBK Valmiera/VSS” florbolistus. Spēle Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas sporta hallē sākies pulksten 20:00.