“Valka/IGLU” nedēļas nogalē divi zaudējumi

Divus zaudējumus Latvijas florbola čempionāta pirmajā līgā aizvadītajā nedēļas nogalē piedzīvojuši “Valka/IGLU” florbolisti, piektdien, 20.janvārī, savā laukumā ar 4:10 (1:1, 2:3, 1:6) piekāpjoties “Lekringa” komandai, pēc kā svētdien, 22.janvārī, viesos ar 9:12 (2:2, 2:3, 5:7) atzīstot “Saulkalnes” pārākumu.

Piektdienas spēles pirmajos divos periodos norisinājās līdzīga cīņa punkts punktā, tiesa valcēnieši vadībā izvirzījās tikai ar pirmo vārtu guvumu, turpinājumā izlīdzinot rezultātu ikreiz, kad viesi izvirzījās vadībā.

Spēles lūzuma punkts bija pēdējā trešdaļa, kad “Lekringa” florbolisti piecās minūtēs guva piecus vārtus pēc kārtas, tādējādi izšķirot spēles likteni. Valcēnieši viens vārtus atguva, nomainīja vārtsargu pret laukuma spēlētāju, pēc kā zaudēja desmitos vārtus, ar ko arī rezultāta attīstībai tika pielikts punkts.

Valkas komandā ar diviem punktiem atzīmējās Linards Ščegoļevs, divreiz rezultatīvi asistējot. Jurģis Gartmanis atvairīja 20 no 30 metieniem.

Pirmā apļa savstarpējā spēlē “Valka/IGLU” Cēsīs svinēja uzvaru ar 10:7.

Svētdien spēlē pret “Saulkalni” valcēnieši visu laiku bija spiesti dzīties pakaļ laukuma saimniekiem, kas līdz pēdējās trešdaļas sākumam arī veiksmīgi izdevās, pašā tās sākumā panākot 5:5. Turpinājumā laukuma saimniekiem izdevās iekrāt četru vārtu pārsvaru pie 10:6 un 11:7, ko viesi sadeldēja līdz -2 pie rezultāta 9:11, tomēr nepilnu minūti pirms beigām “Saulkalne” guva vārtus, svinot uzvaru ar 12:9.

“Valka/IGLU” komandā pie četriem rezultativitātes punktiem tika Artis Kazaks (vārti + trīs piespēles), ar “hettriku” atzīmējās Elvis Ābele, trīs punkti (vārti + 2 piespēles) arī Reinim Mirkšam. Jurģis Gartmanis atvairīja 16 no 28 metieniem.

Pirmā apļa spēlē savā laukumā valcēnieši “Saulkalni” pārspēja ar 10:3.

Pēc aizvadītajām divām spēlēm Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas Austrumu zonas turnīra tabulā “Valka/IGLU” ar 20 punktiem atrodas trešajā vietā.

Nākamā spēle Valkas florbolistiem 26.janvārī, kad savā laukumā tiksies ar FBK SĀC. Spēles sākums Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas sporta hallē pulksten 20.