Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkā ienāk “Basketbola klase”

Foto: No “Facebook”

“Valkas novada pašvaldība un basketbola kluba “Basketbola klase” vadība ir savstarpēji vienojusies sadarboties ar mērķi turpināt radīt jauniešiem lieliskus apstākļus viņu basketbolistu karjeras izaugsmē,” sacīts Valkas novada pašvaldības “Facebook” lapā, tāpēc laikraksts “Ziemeļlatvija” sazinājās ar pašvaldības deputātu Ventu Armandu Kraukli, kurš savulaik uz Valku atveda “VEF basketbola akadēmiju” un treneri Jāni Butānu un arī šoreiz piedalās jaunās filiāles veidošanas procesos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Esam vienojušies ar “Basketbola klasi”, ka viņi turpinās “VEF basketbola akadēmijas Valkā” iesākto un pārņems gan esošos sportistus, gan piesaistīs jaunus, būs arī jauns zīmols “Nacionālās līgas” komandai, saglabājot komandas kodolu,” paskaidroja V. A. Krauklis. “Šāds solis ir loģisks, jo “Basketbola klase” Valkā aizvada nometnes jau daudzus gadus, mēs viņus zinām, tie ir cilvēki, kas ir basketbola entuziasti, bet tajā pašā laikā profesionāļi, arī viņi šeit visu zina, tāpēc tas būs abpusēji izdevīgs solis – Valka saglabās akadēmiju un iespēju bērniem un jauniešiem trenēties un spēlēt basketbolu, savukārt “Basketbola klasei” tas būs solis uz priekšu, jo līdz šim viņiem nebija “Nacionālās līgas” komandas. Ceru, ka šīs pārmaiņas būs ar plus zīmi.”

Kā zināms, “VEF basketbola akadēmijas Valkā” treneris devies darba gaitas turpināt Valmierā, taču sadarbību ar VEF akadēmiju plānots turpināt.

““Basketbola klase” šobrīd veic pārrunas ar VEF akadēmiju par sadarbību, kas būtu izdevīgi arī VEF klubam, jo viņiem nav bērnu komandu, un tādā veidā veidotos kluba piramīda no bērnu komandām līdz pat LBL komandai, līdz ar to šī sadarbība ar VEF akadēmiju gluži nebeigtos, bet pārietu citā līmenī,” skaidroja V. A. Krauklis. ““Basketbola klasei” ienākot Valkā, tiks saglabāta U-17, U-19 komandu dalība LJBL, galvenās komandas dalība “Nacionālajā līgā”, kā arī iespējams, ka tiks izveidota U-16 komanda, kas spēlēs LJBL.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunajam klubam nepieciešams galvenais treneris un vadītājs, taču pagaidām vēl nav zināms, kas uzņemsies šos pienākumus.

“Pašlaik notiek sarunas ar vairākiem kandidātiem, taču pagaidām vēl galīgas skaidrības šajā jautājumā nav arī tāpēc, ka tas prasa no cilvēkiem lielas pārmaiņas – pārcelties uz dzīvi un darbu Valkā, taču ceru, ka tuvāko nedēļu laikā šim jautājumam vajadzētu būt atrisinātam,” paskaidroja V. A. Krauklis.

Jau nākamajā nedēļā, no 31. jūlija līdz 6. augustam, Kārķu skolā norisināsies “Basketbola klases” Valkas filiāles bezmaksas nometne, kurā aicināts piedalīties ikviens interesents. “Basketbola klases” filiāle un internāts Valkā, veidojot U-16 līdz U-19 vecuma komandas, sola bez maksas nodrošināt izglītību Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijā, kvalitatīvu treniņu procesu, dzīvošanu modernā dienesta viesnīcā un pusdienas. Interesentiem jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 26722478 kluba vadītājam Kristapam Kozlovskim.  

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.