Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valgas pagastā ievēlētie veido koalīciju

Valgas pagastā koalīcijas veidošanas sarunas uzsākušas vēlēšanu apvienība “Valga 2.1” un Reformu partija kā Valgas pagasta politisko spēku pirmo pēcvēlēšanu sanāksmju rezultāts, informē igauņu laikraksta “Lõuna-Eesti Postimees” reportieris Tīts Loims.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pēdējos sešos mēnešos mēs Valgas pagastā pārvaldības pienākumus esam dalījuši ar Reformu partiju, un attiecības ir bijušas ciešas – darbīgas, konstruktīvas un cieņpilnas. Mēs strādājām, pamatojoties uz saskaņotu rīcības plānu, paturot prātā nospraustos mērķus un sasniedzot lielāko daļu iecerētā. Arī mūsu vēlēšanu platformas ir salīdzinoši līdzīgas, un ir patiesa vēlme labot Valgas politisko kultūru,” sacīja vēlēšanu apvienības “Valga 2.1” pārstāve Monika Rogenbauma. 

“Reformu partija ir pastāvīgi uzsvērusi nepieciešamību atjaunot mieru, stabilitāti un iedzīvotāju pārliecību par pie varas esošajiem Valgas pagasta pārvaldē, lai radītu labvēlīgus apstākļus pašvaldības attīstībai. Līdzšinējā sadarbība ar koalīciju sniedza pārliecību, ka mūsu izpratne par pašvaldības vajadzībām un uzdevumiem, ar kuriem jāsaskaras jaunajai koalīcijai, ir līdzīga. Mēs sāksim sarunas ar partneriem, ar kuriem varam veidot labāko iespējamo vadību pašvaldībā,” sacīja Lauri Drubinšs, Reformu partijas priekšstāvis.
Vēlēšanu apvienība “Valga 2.1” un Igaunijas Reformu partija ir iecēlušas savus pārstāvjus koalīcijas sarunu vadīšanai. 

Pirmā oficiālā koalīcijas delegātu sarunu sanāksme notika ceturtdien, 21. oktobrī.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.