Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valentīndienā dāvina baltās šokolādes sirdis

Vakar, 14. februārī, atzīmējot Visu mīlētāju dienu jeb Svētā Valentīna dienu, Valkas novada pašvaldība 466 strādājošajām daiļā dzimuma pārstāvēm pasniedza baltās šokolādes sirdis ar sveicieniem šajā svētku dienā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par to “Ziemeļlatvijai” pastāstīja Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas direktore Lilita Kreicberga. Viņa atzina, ka šāds pirmo reizi saņemts sveiciens ir bijis negaidīts, bet patīkams. Tas iepriecinājis ģimnāzijas skolotājas un tehniskās darbinieces, jo šis laiks visiem ir ļoti sarežģīts un nogurdinošs.

Valkas novada pašvaldības priekšsēdētājs Vents Armands Krau­klis atzīst: “Šis laiks ir ļoti stresains. Pasākumus rīkot nevaram, jo arī starp pašvaldības struktūrās strādājošajiem ir diezgan daudz saslimušo ar Covid-19. Mēs vēlējāmies sagādāt nelielu patīkamu pārsteigumu.”

Pašvaldības priekšsēdētāja sekretariāta vadītāja Inguna Medne atklāj, ka jau aizvadītajā piektdienā pašvaldības iestāžu, struktūrvienību un pagastu pārvalžu vadītājiem tika nodots svētku pārsteigums, lai tas 14. februārī nonāktu pie visām svētku sveiciena saņēmējām. Viņa cer, ka neviena pašvaldības darbiniece netiks aizmirsta, un saņems šokolādes sirdi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.