Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valcēniešus svētkos pārsteidz atraktīvi un skaļi Ziemassvētku vecīši

Pirmdien, Otrajos Ziemassvētkos, lielus un mazus Valkas pilsētas iedzīvotājus pārsteidza divi atraktīvi Ziemassvētku vecīši – Vijciema pagasta pārvaldes vadītājs Valdis Šaicāns (no kreisās) un autosporta komandas “Ziemeļlatvija” dalībnieks, valcēnietis Renārs Ozols. Viņi, dalot saldumus, pārvietojās ar
skaļu sacīkšu motociklu. Foto: Inga Karpova

Lai gada baltākajos svētkos negaidīti un patīkami pārsteigtu valcēniešus, Otrajos Ziemassvētkos pusdienlaikā pilsētas ielas ar sacīkšu motocikla dobjo skaņu pierūcināja divi Ziemassvētku vecīši. Viņiem sekoja vēl viens vecītis, kas bija sēdies pie automašīnas stūres.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atklājās, ka šo pārsteigumu valcēniešiem sagādāja vietējā autosporta komanda “Ziemeļlatvija” un tās divi braucēji – valcēnietis Renārs Ozols un vijciemietis Gatis Ģērmanis, kas Ziemassvētku vecīša tērpā bija sēdies pie auto stūres sadarbībā ar Vijciema pagasta pārvaldi. Tās vadītājs Valdis Šaicāns lepojas, ka komanda “Ziemeļlatvija” šajā sezonā auto sacensībās Latvijā ieguvusi augsto 2. vietu, bet vijciemietis G. Ģērmanis strap 100 folkreisa sacensību dalībniekiem ierindojies augstajā 9. vietā.

V. Šaicāns stāsta, ka, braucot pa Valkas ielām, sastaptie cilvēki priecīgi mājuši un cienājušies ar konfektēm.

“Redzam, ka iet cilvēki, iegrimuši savās domās, bet, ieraugot mūs, silti pasmaidīja un māja sveicienus. Nevajag jau neko daudz, lai līdzcilvēkiem sagādātu pārsteigumu,” novēlot laimīgu jauno, 2023. gadu, atzīst Ziemassvētku vecītis V. Šaicāns.

GALERIJA: Otrajos Ziemassvētkos valcēniešus sveic folkreisa autosporta komanda

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.