Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valcēniešos neizpratni izraisa ceļu satiksmi regulējošie stabiņi

Vairākos valcēniešos neizpratni izraisījusi Valkā, Ausekļa ielā uz tilta pār Pedeli uzstādītie ceļu satiksmi regulējošie stabiņi. Saistībā ar šiem stabiņiem, kas daudzos raisa asociācijas ar bēdīgi slavenajiem stabiņiem Rīgā un to speciālo mazgāšanu, laikraksta “Ziemeļlatvija” redakcija saņēmusi arī lasītāju vēstules.

Valcēniete Māra Bondare-Petersena raksta: “Mani interesē, kas izlēmis uzlikt sarkanos stabiņus, kas novietoti uz tilta Ausekļa ielā, kur tikko uzklāja asfaltu pie Pareizticīgo baznīcas. Kāds tiem ir mērķis? Ko tie aizsargā vai par ko tie brīdina? Es arī gribētu uzzināt, cik maksā viens stabiņš. Kā plānots pilsētā tīrīt ielu ziemā? Varbūt tie stabiņi ir pagaidu variants? Nekur nekad tāds stulbums (mans personīgais viedoklis) nav redzēts, ka tilta iekšējā brauktuves daļa būtu norobežota ar stabiņiem. Ja tie domāti, lai cilvēks neuziet uz braucamās daļas, tad tas patiešām ir sviests. Gribētu izlasīt skaidrojumu laikrakstā par šiem stabiņiem, kas nesen uzradušies kā sēnes pēc lietus. Ne tikai es esmu sašutusi, arī mūsu pilsētas ciemiņi par tiem smejas pilnā kaklā.” Māra savai vēstulei pievienojusi arī vairākas Valkā, Rūjienas ielā, apvedceļa malā uzņemtās metāla barjeras, kas aizsargā gājējus no uziešanas uz ielas braucamās daļas.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.