Valcēniešiem zaudējums Valmierā

Ceturtdien, 26.janvārī, “Ramirent Nacionālās basketbola līgas” spēlē “VEF basketbola akadēmijas Valkā” spēlētāji viesos ar 67:76 (12:17, 20:19, 12:14, 23:26) piekāpās “Bertānu Valmieras BS” vienībai.

Valcēniešu spēles sākumā nonāca iedzinējos ar 0:8, maz pamazām Jāņa Butāna komanda sāka punktu starpību deldēt, tomēr pirmajā ceturtdaļā tuvāk par -3 punktiem laukuma saimnieki viesus nepielaida. Otrajā ceturtdaļā Valkas vienībai pie 21:19 izdevās pirmo reizi izvirzīties vadībā, vēlreiz tas sanāca pie 23:22, tomēr valmierieši atguva pārākumu, pēc kā pirmais puslaiks noslēdzās ar 36:32 “Bertānu Valmieras BS” labā.

Turpinājumā Valkas basketbolisti turējās nopakaļus vien dažu punktu attālumā, ceturtās ceturtdaļas vidū panākot izlīdzinājumu 55:55, pēcāk 60:60, un 63:63. Kad līdz spēles beigām bija atlikušas nepilnas piecas minūtes, Jāņa Butāna komanda izvirzījās vadībā ar 65:63, tomēr pārsvaru noturēt neizdevās, valmierieši guva 13 punktus pēc kārtas, viesiem ļaujot realizēt tikai vienu divunktnieku pašā spēles izskaņā. Līdz ar to, valcēniešiem zaudējums viesos – 67:76.

Valkas komandā pa 11 punktiem guva Ilja Upirs un Daniels Minajevs, 10 punktus guva Elvis Šukteris, kas izcīnīja arī 10 atlēkušās bumbas.

Pēc šīs spēles “Ramirent Nacionālās basketbola līgas” Austrumu zonas turnīra tabulā “VEF basketbola akadēmija Valkā” 10 komandu konkurencē ar 19 punktiem ieņem astoto vietu.

Nākamo spēli Valkas komanda aizvadīs 3.februārī, kad savā laukumā tiksies ar BS “Ogre” vienību, kam pirmā apļa spēlē 17.novembrī viesos piekāpās ar 57:73. Spēles sākums Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas sporta hallē plkst.20.