Valcēniešiem zaudējums Rīgā

Zaudējumu “Ramirent Nacionālās basketbola līgas” spēlē ceturtdien, 13.oktobrī, piedzīvoja “VEF basketbola akadēmija Valkā” vienība, kas Rīgā ar 65:79 (15:18, 11:26, 26:19, 13:16) piekāpās RSU/”VEF Rīga” basketbolistiem.

Spēles sākumā rīdzinieki ātri vien izvirzījās vadībā ar 5:0, tomēr valcēnieši spēja pārņemt iniciatīvu un guva deviņus punktus pēc kārtas, panākot 9:5, atrodoties vadībā vēl līdz 11:9, tomēr mājinieki spēja noslēgt pirmo ceturtdaļu ar +3 punktu pārsvaru.

Otrajā ceturtdaļā rīdzinieki pārsvaru strauji audzēja, 18.spēles minūtē panākot vadību ar +21 punktu. Valcēnieši puslaika pārtraukumā devās ar 18 punktu deficītu.

Trešo ceturtdaļu Valkas basketbolistiem izdevās noslēgt ar pozitīvu bilanci, uzvarot to ar +7 punktiem, tomēr spēles pirmajā pusē izlietais ūdens bija grūti sasmeļams, un pirms pēdējās ceturtdaļas valcēniešiem 11 punktu deficīts.

Pēdējā spēles daļā laukuma saimnieki atkal audzēja pārsvaru, nepielaižot Valkas basketbolistus tuvāk par -14 punktiem.

Valkas komandā rezultatīvākais ar 13 punktiem bija Jaroslavs Pivovars, pa 12 punktiem guva Uvis Vārna un Renārs Šimpermanis, 10 punktus guva Daniels Minajevs un Elvis Šukteris.

Pēc divām spēlēm “Ramirent Nacionālās basketbola līgas” Austrumu zonas turnīra tabulā atrodas trešajā vietā.

Nākamo spēli valcēnieši aizvadīs 21.oktobrī, kad savā laukumā tiksies ar “Gulbenes Buki/BJSS” vienību. Spēles sākums 20.00.