Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valcēniešiem zaudējums otrajā “play off” spēlē

Zaudējumu otrajā Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas “play off” spēlē svētdien, 20.martā, piedzīvoja “Valka/IGLU” florbolisti, Kocēnos ar 3:9 (1:5, 1:2, 1:2) piekāpjoties Kuldīga/KNSS vienībai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmajā trešdaļā kuldīdznieki nomētāja Valkas komandas vārtus realizējot 5 no 15 metieniem, kas arī ielika pamatus uzvarai visā spēlē. “Valka/IGLU” atbildēja ar vienu vārtu guvumu. Nākamās divas trešdaļas vairs tik rezultatīvas nebija, viesi abās katrā guva pa diviem vārtiem, uz ko valcēniešu atbildēja ar vieniem vārtiem katrā periodā.

Piedzīvojot zaudējumu otrajā nominālajā mājas spēlē, valcēnieši ļāva Kuldīgas florbolistiem panākt izlīdzinājumu sērijā 1:1 pirms divām spēlēm Kuldīgā. Par uzvarētāju kļūs tā komanda, kas pirmā izcīnīs trīs uzvaras.

Ar trim punktiem šajā spēlē “Valka/IGLU” rindās izcēlās Edgars Lazdiņš, gūstot vārtus un divreiz rezultatīvi asistējot, viņš arī tika atzīts par mājinieku labāko spēlētāju šajā mačā. Pa vieniem vārtiem guva Artis Kazaks un Elviss Ābele. Jurģis Gartmanis atvairīja 30 no 39 metieniem.

Nākamās divas pusfināla sērijas spēles tiks aizvadītas Kuldīgā 26.un 27.martā. Ja pēc šīm spēlēm būs neizšķirts rezultāts, septītā sērijas spēle notiks atkal Kocēnos.