Valcēniešiem zaudējums Lāčplēša dienā

Zaudējumu “Ramirent Nacionālās basketbola līgas” spēlē piektdien, 11.novembrī, piedzīvoja “VEF basketbola akadēmijas Valkā” vienība, kas Lāčplēša dienas vakarā savā laukumā ar 65:90 (16:27, 4:28, 23:17, 22:18) atzina “Bertānu Valmieras BS” pārākumu.

Ja spēles septītajā minūtē valcēnieši vēl panāca izlīdzinājumu 8:8, tad turpinājumā viesi veica atrāvienu, noslēdzot ceturtdaļu ar +11 punktiem. Tomēr par īstu katastrofu izvērtās otrā ceturtdaļa, kurā laukuma saimnieki iespēja gūt vien četru punktus, kamēr valmieriešiem punkti bira kā no pārpilnības raga – dodoties spēles pārtraukumā, Valkas komandai jau 35 punktu deficīts.

Otrajā spēles pusē valcēniešiem savu sniegumu izdevās uzlabot un spēle kļuva līdzīgāka, abās pēdējās ceturtdaļās uzvarot attiecīgi ar +6 un +4 punktu pārsvaru, tomēr pirmajā puslaikā piedzīvotais spēles kopsummā noveda pie zaudējuma ar -25 punktiem.

Vienīgais, kas Valkas komandā sasniedza un pārsniedza 10 punktu robežu, bija Jaroslavs Pivovars, kurš atzīmējās ar 17 punktiem.

Divas dienas iepriekš, 9.novembrī, “VEF basketbola akadēmija Valkā” viesojās Līvānos, kur līdzīgā cīņā ar 89:94 (15:24, 25:14, 30:20, 24:31) atzina BK “Līvāni/BJSS” pārākumu.

25 punktus valcēniešu labā guva Jarsolavs Pivovars, 17 punkti Uvim Vārnam, 12 punktus guva un 11 atlēkušās bumbas izcīnīja Elvis Šukteris.

Nākamo spēli Valkas basketbolisti aizvadīs 15.novembrī, kad Latvijas basketbola “Užavas” kausa izcīņas otrās kārtas atbildes spēlē viesosies pie “RSU/VEF Rīga” basketbolistiem, kam pirmajā spēlē savā laukumā piekāpās ar 64:81.

“Ramirent Nacionālās basketbola līgas” nākamo cīņu “VEF basketbola akadēmija Valkā” aizvadīs 17.novembrī, kad viesos mērosies spēkiem ar BS “Ogre”.