Valcēniešiem zaudējums Gulbenē

Ar zaudējumu gadu sākuši “VEF basketbola akadēmijas Valkā” spēlētāji, kas “Ramirent Nacionālās basketbola līgas” izbraukuma spēlē sestdien, 7.janvārī, ar 56:103 (10:26, 18:26, 12:20, 16:31) piekāpās līgas Austrumu zonas līderiem “Gulbenes Buki/BJSS” basketbolistiem.

Par to, ka valcēniešus gaida smaga spēle, liecināja tas, ka pirmos punktus Jāņa Butāna komanda guva tikai tad, kad gulbenieši bija guvuši jau 15. Līdzīgā noskaņā aizritēja arī visa turpmākā spēle, laukuma saimniekiem turot viesos krietnā attālumā. Pirmo ceturtdaļu valcēnieši zaudēja ar -16, pēc otrās Valkas komandai bija jau 24 punktu deficīts, pirms pēdējās ceturtdaļas viesi bija iedzinējos ar -32 punktiem, bet spēli noslēdza ar 47 punktu deficītu, piedzīvojot šās sezonas pamatīgāko zaudējumu.

Neviens no Valkas komandas spēlētājiem nesasniedza 10 gūto punktu robežu, pa deviņiem punktiem guva Renārs Šimpermanis, Elvis Šukteris un Uvis Vārna.

Atgādinām, ka šās sezonas pirmajā savstarpējā spēlē Valkā “Gulbenes Buki/BJSS” uzvarēja ar 78:53.

Pēc šās spēles “Ramirent Nacionālās basketbola līgas” Austrumu zonas turnīra tabulā “VEF basketbola akadēmija Valkā” ar 14 punktiem 10 komandu konkurencē ieņem priekšpēdējo, devīto vietu.

Nākamo spēli valcēnieši aizvadīs 13.janvārī, kad savā laukumā tiksies ar BK “Līvāni/BJSS”, kas tabulā ieņem piekto vietu, un kam pirmajā aplī viesos Valkas komanda sīvā cīņā piekāpās ar 89:94.

Spēles sākums Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas sporta hallē pulksten 20.