Valcēniešiem pamatīga sagrāve Pļaviņās

Pamatīgu sagrāvi “Dali Dali 3.līgas” spēlē piedzīvojuši FK “Valka” futbolisti, kas sestās kārtas spēlē viesos ar 0:10 (0:4) piekāpās “Pļaviņas DM” vienībai.

Valcēnieši uz spēli pret Pļaviņu komandu nedevās optimālajā sastāvā, bez 11 sākuma sastāva spēlētājiem uz rezervistu soliņa valcēniešiem šajā spēlē bija tikai trīs futbolisti, kamēr laukuma saimnieki spēles gaitā varēja atsvaidzināt spēkus, veicot septiņas spēlētāju maiņas.

Pirmajās piecās spēles minūtēs valcēnieši kapitulēja divreiz, 19.minūtē zaudēja jau trešos vārtus, vēl pēc septiņām – ceturtos, šādu rezultātu spējot saglabāt līdz puslaika beigām.

Otrajā puslaikā laukuma saimnieki bumbu valcēniešu vārtos raidīja vēl sešas reizes. Spēlei beidzoties, valcēniešiem pazemojošs zaudējums ar 0:10. Pirmajā šās sezonas savstarpējā spēlē “Valka” savā laukumā piekāpās Pļaviņu futbolistiem ar 0:2.

Jāatzīmē, ka šis Valkas futbolistiem bija otrais graujošais zaudējums pēc kārtas, jo iepriekšējā kārtā Raivja Graņica trenētā komanda viesos ar 0:9 zaudēja FK “Sigulda” vienībai.

FK “Valka” šosezon vārtus guvuši tikai vienā spēlē, piecās šīs sezonas spēlēs valcēnieši guvuši tikai divus vārtus, kamēr zaudējuši jau 29, un bez punktiem stabili “nosēdušies” turnīra tabulas pēdējā vietā.

Nākamo spēli FK “Valka” aizvadīs 16.jūlijā, kad savā laukumā tiksies ar vicelīderiem FK “Madona Kvarcs”. Spēles sākums pulksten 17:00.