Abonēt

Reklāma

Valcēnieši turpina bez punktiem

Publicitātes foto.

Kārtējo zaudējumu “Dali Dali 3.līgas” spēlē piedzīvojuši FK “Valka” futbolisti, kas aizvadītajā nedēļā viesos ar 0:9 (0:5) cieta pamatīgu sagrāvi Siguldā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Laikuma saimnieki pirmajā puslaikā valcēniešus pazemoja piecas reizes – 11., 21., 29., 38. un 44.minūtē.

Otrā puslaika sākumā viesiem izdevās savus vārtus nosargāt neieņemtus 20 minūtes, tomēr turpinājumā zaudēja vēl četrus, piedzīvojot šās sezonas pamatīgāko sagrāvi – 0:9.

Šās sezonas četrās spēlēs Valkas futbolisti guvuši tikai divus vārtus, kamēr kapitulējuši 19 reizes.

Pirms šās spēles abām komandām bija nulle punktu, taču valcēnieši, pateicoties labākai gūto un zaudētu vārtu starpībai atradās virs siguldiešiem, taču pēc šās spēles Siguldas futbolisti ar trim punktiem pakāpās uz ceturto vietu, kamēr Valkas komanda, joprojām bez punktiem, noslīdēja uz pēdējo, piekto vietu.

Nākamo trešās līgas spēli FK “Valka” aizvadīs 10.jūlijā, kad viesos tiksies ar FK “Pļaviņas DM”, kuriem pirmās kārtas spēlē savā laukumā piekāpās ar 0:2. Pļaviņu komandas turnīra tabulā ar deviņiem punktiem ieņem otro vietu.