Valcēnieši piekāpjas “mediķiem”

Zaudējumu “Ramirent Nacionālās basketbola līgas” spēlē piektdien, 16.decembrī, piedzīvoja “VEF basketbola akadēmija Valkā”, kas savā laukumā ar 60:86 (17:21, 18:29, 13:14, 12:22) piekāpās “RSU/VEF Rīga” komandai.

Līdz spēles piektajai minūtei valcēnieši atradās vadībā, taču turpinājumā Rīgas Stradiņa Universitātes komanda rezultātu izlīdzināja un vadību pārņēma, līdz spēles beigām Valkas basketbolistiem tā arī nedodot vairs iespēju sevi panākt. Pirmajā ceturtdaļā Jāņa Butāna vienība vēl turēja līdzi rīdziniekiem, atrodoties dažu punktu attālumā, bet sākot ar otro ceturtdaļu viesi turēja mājiniekus drošā attālumā, uzvarot spēli ar +26 punktiem.

Valcēniešu komandā rezultatīvākais ar 14 punktiem bija Jaroslavs Pivovars, 10 punktus guva Daniels Minajevs. Nevienam citam no Valkas komandas šoreiz desmit punktu robežu sasniegt neizdevās.

Pēc šās spēles “Ramirent Nacionālās basketbola līgas” Austrumu zonas turnīra tabulā “VEF BA Valkā” ar 13 punktiem 10 komandu konkurencē ieņem septīto vietu.

Nākamo spēli valcēnieši aizvadīs 7.janvārī, kad viesosies pie “Gulbenes Bukiem/BJSS”, kam 21.oktobrī savā laukumā piekāpās ar 53:78.