Valcēnieši piedalās Tartu slēpošanas maratonā

Svētdien, 19. februārī, norisinājās 49. Tartu slēpošanas maratons “Tartu Maratoni klassik”, kurā tradicionāli piedalījās arī pārstāvji no Valkas komandas “5A-Valka/LV”.

Latviju 63 kilometru distancē pārstāvēja 52 dalībnieki, no kuriem finišu sasniedza 44. Labāko rezultātu uzrādīja Jānis Melbārdis no Valmieras komandas “VSK Burkānciems&Co”, kas ar rezultātu 03:27:51.8 ieņēma kopvērtējuma 33. vietu.

Otrais ātrākais no Latvijas bija “5A-Valka/LV” pārstāvis Jānis Teteris, kas ar rezultātu 03:35:15.0 kopvērtējumā finišēja 51. vietā, bet M-45 grupā bija septītais.

Vēl no Valkas komandas Ainars Mazurs ierindojās 279. vietā (M-55 grupā 21. vieta), Andris Dainis ieņēma 448. vietu (3. vietu M-70 grupā), Aivars Krastiņš – 540. vietu (16. vieta M-60 grupā).

31 kilometra distancē devās 18 Latvijas pārstāvji, no kuriem finišu sasniedza 15. Šajā distancē ātrākais no Latvijas dalībniekiem bija “5A-Valka/LV” pārstāvis Vairis Krauklis, kas ar rezultātu 02:32:31.1 ieņēma 109. vietu, M-70 grupā ierindojoties 2. vietā.

Kopumā sacensībās 63 kilometru distancē sacensībām bija reģistrējušies 2571 dalībnieks, 31 kilometra distancē – 904 dalībnieki.