Valcēnieši izstājas no kausa izcīņas

Zaudējumu “Atbildības spēles” Latvijas kausa izcīņas pirmā posma otrās kārtas spēlē sestdien, 21.maijā, piedzīvoja Valkas futbolisti, kas savā laukumā ar 0:2 (0:2) piekāpās Gulbenes BJSS komandai.

Spēles sākumā valcēnieši pie pretinieku vārtiem izveidoja divas bīstamas epizodes, tomēr abās reizēs glāba viesu vārtsargs. Spēles 13.minūtē pēc bīstama pretuzbrukuma viesi guva pirmos vārtus. Vēl pēc 12 minūtēm viesi guva vārtus, izmantojot valcēniešu nesaprašanos savā soda laukumā – pēc sānu iemetiena bumba vārtu priekšā nonāca pie pretinieku spēlētāja, kas bija nesaudzīgs. Pirmā puslaika izskaņā viesi palika mazākumā pēc tam, kad viens no spēlētājiem netika galā ar emocijām, saņemot divas dzeltenās kartītes pēc kārtas.

Visu otro puslaiku aizvadīja vairākumā, kas valcēniešiem deva cerības. Spēles 61 minūtē uz gulbeniešu vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, ko neveiksmīgi izpildīja Raivis Graņics. Atlēkušo bumbu R.Graņics raidīja vārtos, tomēr vārtu guvums netika ieskaitīts, jo tiesnesis fiksēja pārkāpumu. Bumba pretinieku vārtos otrajā puslaikā nonāca vēlreiz, tomēr arī šo vārtu guvumu neieskaitīja aizmugures dēļ. Lai arī valcēnieši otrajā puslaikā kontrolēja spēles gaitu un apdraudēja pretinieku vārtus, tika piedzīvots zaudējums ar 0:2.

Jāatzīmē, ka šajā spēlē Valkas komandas vidējais vecums bija 18,9 gadi, kas varētu būt Valkas jaunākais sastāvs oficiālā spēlē. Šajā divcīņā Valkas komandas sastāvā debitēja Smiltenes futbola audzēknis Eduards Dāvis Putrālis un Valkas BJSS audzēknis Adrians Alens Paukšēns.

Pērn Latvijas kausa izcīņas pirmā posma otrajā kārtā valcēnieši ar 3:1 viesos pārspēja FK “Liepupe”, pēc kā otrā posma pirmajā kārtā viesos ar 0:11 piedzīvoja sagrāvi pret “Caramba Rīga”.

Nākamo spēli FK “Valka” aizvadīs sestdien, 28.maijā, kad “Dali Dali” trešās līgas spēlē viesos tiksies ar FK “Madona Kvarcs” vienību.