Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Vaļasprieku pārvērš darbā un ar to dod labumu un prieku citiem

Lai neņem ļaunā smilteniešu ievērojamais novadnieks, par Latvijas BMX tēvu dēvētais ilggadējais treneris un pedagogs Jānis Siliņš, bet, kad sāku rakstīt par erudīcijas turnīru “Prāto Grundzālē!”, vispirms iedomājos, ka tieši viņš ir tas cilvēks, kurš gudro jautājumus šīm prāta spēlēm un tās vada, proti, norādītajā Jāņa Siliņa e-pasta adresē bija iekļauti cipari, kas atbilst seniora vecumam. Mani maldi vēlāk tika kliedēti, – izrādās, īstais prāta spēļu Jānis Siliņš ir 30 gadus vecs palsmaniešu novadnieks, Palsmanes pamatskolas un Smiltenes Centra vidusskolas absolvents, erudītu aprindās labi zināms cilvēks, kurš ar savu komandu divas reizes uzvarējis LTV spēlē “V.I.P. – Veiksme. Intuīcija. Prāts”.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.