Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Uzņēmums ražošanā izmantos saules enerģiju

Gaļas produktu ražošanas uzņēmuma “Atria Eesti AS” vajadzībām Valgā uz jumtiem paredzēts uzstādīt trīs saules paneļu parkus. Viens no tiem – uz uzņēma jumta – jau pabeigts. Foto: Arvo Mēkss

Uzņēmuma “Atria Eesti AS”, kas ražo “Maks & Moorits” zīmola gaļas produktus, vajadzībām līdz gada beigām Valgā plānots pabeigt trīs saules paneļu parku uzstādīšanu. Pēc darbu pabeigšanas saules enerģija segs piekto daļu no uzņēmuma elektroenerģijas patēriņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ņemot vērā šodienas elektrības cenas, saules parku ierīkošana ir uzņēmumam izdevīgs lēmums,” sacīja uzņēmuma vadītājs Olle Horms. 

Kopumā, pēc Horma teiktā, saules enerģijas īpatsvars uzņēmumā atkarībā no mēneša sasniedz vidēji līdz 20 procentiem no uzņēmuma vajadzībām.

“Drīzumā izmantosim trīs saules enerģijas parkus: viens jau ir izvietots uz mūsu uzņēmuma jumta, otrs atradīsies uz citas ēkas jumta, bet trešo būvēs uzņēmuma partneris, tā saražoto enerģiju uz sadarbības līguma pamata iegādāsies “Atria Eesti AS”. Būvdarbiem vajadzētu būt pabeigtiem līdz šī gada beigām,” skaidroja O. Horms.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.